Logo

Vy a Vaše zdravie Sme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Bánovská nemocnica otvorila nové lôžkové oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

10.4.2019

Bánovská nemocnica otvorila 1. apríla 2019 lôžkové oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie spolu s príslušnou ambulanciou. Zdravotná staroslivosť je zazmluvnené všetkými zdravotnými poisťovňami na území Slovenskej republiky. Zriadením lôžkového oddelenia vytvorilo zdravotnícke zariadenie pre pacientov vysoko komfortný celok poskytovania zdravotnej starostlivosti.

Nové lôžkové oddelenie má 16 lôžok a je zabezpečené kvalifikovaným personálom, lekármi, fyzioterapeutmi i ostatným zdravotníckym personálom. ,,Prínos nového oddelenia vidím v rozšírení zdravotnej starostlivosti  predovšetkým pre pacientov po akútnych cievnych mozgových príhodách, po totálnych endoprotézach ramena, kolena, bedra a po traumatických stavoch,“ uviedla riaditeľka Nemocnice Bánovce MUDr. Mina Bobocká.

V Trenčianskom kraji sú len tri zariadenia takého typu.Vysoko odborná rehabilitačná starostlivosť bude zameraná na pacientov s cieľom ich návratu do života s minimálnymi následkami.

Kontakt pre média

Mgr. Radka Miloševská